Tavasszal a köbölkúti iskolában

 

A Stampay János Alapiskolában 2018 tavaszán ugyancsak sok jó dolog történt. Végre birtokba vehettük a felújított és többféle szerepet is betöltő sportpályát. Most már lehet röplabdázni, kispályás futballt és streetballt is játszani, meg persze szurkolni a csapatoknak.

Áprilisban ellátogattunk a könyvtárba, ahol megnéztük a neves írónő, Janikovszky Éva életművéről, könyveiről szóló vándorkiállítást.

 

     

 

A költészet napján közös szavalással, versek osztogatásával, könyvek örökbefogadásával ünnepeltünk és emlékeztünk József Attilára.

 

  

 

  

 

Áprilisban vártuk az ovisokat is. S nem csalódtunk, mert jöttek szép számmal beiratkozni az iskolánkba. Köszönjük is a szülők bizalmát az iskolánk iránt és persze az óvónénik jó munkáját, hogy ilyen sok ügyes elsőst küldenek majd hozzánk szeptemberben.

 

Csepiga Gizella, pedagógus